Wszystkie ważne informacje o depilacji laserowej

Badanie na kiłę (syfilis)

Depilacja laserowa – jak działa

Coraz więcej osób decyduje się na depilacje laserowe swojego ciała. Depilacja laserowa polega na usuwaniu włosków laserem. Promienie wydzielane przez laser wnikają głęboko pod skórę dzięki czemu laser usuwa włoski wraz z cebulką włosa i jego korzeniem. Powoduje to, że włosy znacznie dłużej rosną a z czasem mogą nie pojawić się już nigdy. Laserowa depilacja jest wybierana przez coraz większą ilość za równo mężczyzn jak i kobiet. Jest ona przeznaczona przede wszystkim dla osób, które cierpią na nieprzyjemne powikłania po innego rodzaju depilacji. Inne rodzaje depilacji na przykład depilacja maszynkami może podrażnić mieszki włosków przez co na skórze pojawiają się czerwone zapalne plamki. Przy usuwanie owłosienia (sprawdź więcej tutaj: http://vectusgdynia.pl/) laserem w Gdyni taka sytuacja nigdy nie będzie miała miejsca. Wiele osób decydujących się na laserowe usuwanie owłosienia zastanawia się, czy depilacja laserowa boli. Otóż nie, depilacja laserowa w odróżnieniu od innego rodzaju depilacji jest zabiegiem całkowicie bezbolesny.

Depilacja laserowa cena

Laserowa depilacja cena waha się od dwustu złotych w górę. W zależność jakiej części ciała ma dotyczyć zabieg cena zmienia swoją wielkość. Depilacja laserowa koszt zabiegu części pachwin i pośladków to cena wynosząca około dwustu złotych za jeden zabieg. Zabieg bikini to koszt wynoszący czterysta złotych za jeden zabieg. Oczywiście cena zmienia się, gdy wykupujemy karnet na więcej zabiegów. Wiele osób zastanawia się depilacja laserowa ile zabiegów potrzeba, by osiągnąć trwały efekt. Żeby efekt był trwały należy wykonać zabieg więcej niż jeden raz.

Depilacja laserowa jak się przygotować

Wiele osób zadaje pytanie :Depilacja laserowa jak się przygotować? Do depilacji laserowej tak jak do każdego innego zabiegu należy się odpowiednio przygotować. Już dwa miesiące przez zabiegiem należy zaprzestać depilowania ciała  innymi sposobami. Do tego zabiegu włoski mają być odpowiedniej długości. Nie można również przed zabiegiem stosować produktów mających działanie takie  jak samoopalacze. Przed zabiegiem należy także odstawić wszystkie leki oraz witaminy światło- uczulające, ponieważ mogą wywołać one niechciane powikłania po zabiegu.  Należy odstawić takie leki oraz suplementy diety cztery miesiące przed planowanym terminem zabiegu.

Badanie na kiłę (syfilis)

Depilacja laserowa przeciwwskazania

Przeciwwskazania do depilacji laserowej są takie jak przy każdym innym zabiegu. Jest ona zabroniona przede wszystkim dla kobiet w ciąży. Depilacja laserowa w ciąży jest kategorycznie zabroniona przez lekarzy. Depilacja laserowa a ciąża jest to połączenie, którego powinny unikać wszystkie kobiety w ciąży ze względu na bezpieczeństwo zdrowia swojego oraz swojego dziecka. Do depilacji laserowej nie mogą też przystąpić osoby, które muszą przyjmować leki oraz suplementy diety zawierające substancje światło- uczulające. Laserowa depilacja nie jest wskazana dla osób, które notorycznie używają takich produktów jak samoopalacze.

Depilacja laserowa opinie

Osoby, które mają już za sobą zabieg depilacji laserowej dzielą się swoimi opiniami na jej temat w internecie. Wszyscy zgodnie twierdzą, że depilacja laserowa efekty przynosi już po pierwszym zabiegu. Jednak trwała depilacja jest możliwa tylko i wyłącznie, gdy zabieg jest powtórzony więcej niż raz.

Depilacja laserowa  skutki uboczne

Nie powoduje ona powikłań tak jak inne rodzaje depilacji. Jedynym powikłaniem są oparzenia po depilacji laserowej jednak występują one bardzo rzadko i można się ich pozbyć w bardzo łatwy sposób. Należy odpowiednio nawilżyć skórę a oparzenia od razu znikną. Po zabiegu można smarować skórę oliwką, lub balsamem, by nawilżyć skórę.

Więcej informacji na stronie Clinica Cosmetologica