Krem na cellulit – Jakie wyroby kosmetyczne najlepiej wybierać?

dieta - cellulit
Badanie na kiłę (syfilis)

Czym się kierować przy wyborze kremu?

Na rynku znajdziemy wiele kremów. Na cellulit, wyszczuplających, ujędrniających. Aby wybrać naprawdę skuteczny krem na cellulit, należy dokładnie zapoznać się z zawartością i właściwościami kremu.

  • Naturalnie składniki – Największą uwagę należy zwrócić na to, czy krem antycellulitowy został stworzony z naturalnych składników. Wiele związków chemicznym zawartych w kremie, może powodować uczulenia i podrażnienia oraz mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie. Kremów z takim składem chemicznym jak parabeny, silikony, należy unikać. Cała chemia w nich zawarta, ma powodować, że krem będzie atrakcyjny dla użytkowniczek, łatwo się nakładać, ładnie pachnieć, itd. Nie ma to jednak nic wspólnego z walką z cellulitem.
  • detoksykacja – krem na cellulit bez substancji detoksykujących, spowoduje nawrót pomarańczowej skórki. Toksyny w naszym organizmie powodują rozrost lipidów, a tym samym pojawienie się cellulitu
  • redukowanie lipidów – rozbijanie lipidów to jedna z najważniejszych funkcji preparatów na cellulit, zapobiega ponownemu gromadzeniu się komórek tłuszczowych, a co za tym idzie cellulitu
  • pobudzanie mikrokrążenie – składniki o takich właściwościach pomagają rozbić komórki tłuszczowe, w połączeniu z masażem, są świetną bronią do walki z cellulitem

Jak  poprawnie nakładać krem?

krem antycellulitowy logoAby krem antycellulitowy działał, jak w opisie producenta, należy pamiętać aby odpowiednio go nakładać. Krem nakładamy wykonując przy tym lekki masaż. Wykonanie masażu pobudzi krążenie krwi, przez co krem lepiej się wchłonie. Połączenie masażu z kremem pomoże przyspieszyć walkę z cellulitem, ujędrni ciało i pozwoli pozbyć się toksyn z organizmu. Krem wcieramy ruchem kolistym, należy pamiętać aby wykonywać tą czynność zawsze z dołu do góry – w stronę serca. Masaż powinien być wykonywany spokojnymi ruchami i nie trwać krócej niż 5 minut. Aby jeszcze ulepszyć wchłanianie, wykonuj masaż zaraz po kąpieli. Połączenie gorącej wody, kremu i masażu może przynieść spektakularne efekty. Podczas kąpieli możesz również użyć szczotki, bądź rękawicy i wykonać peeling. Tak przygotowane ciało wchłonie najwięcej substancji odżywczych zawartych w kremie. Oczywiście musimy pamiętać o systematyczności, nawet najlepszy krem antycellulitowy, nakładany raz na jakiś czas, nie przyniesie nam żadnych efektów. W walce z pomarańczową skórką, najważniejsza jest codzienna pielęgnacja.

Krem na cellulit – najlepszy wybór

Nowy krem antycellulitowy marki Sinial to innowacyjny produkt, spełniający wszystkie warunki serum idealnego. Jest on odpowiedzią na potrzeby wymagających kobiet, które mają już dość walki z cellulitem. Został stworzony jedynie z naturalnych składników. Posiada właściwości detoksykacyjne. Wnika głęboko w skórę, rozbijając komórki tłuszczowe! Serum spowoduje, że walka z cellulitem, nie będzie już wielkim wyzwaniem!

Badanie na kiłę (syfilis)

Zalecenia w walce z cellulitem

Musimy pamiętać, że cellulit to dość uparty przeciwnik. Sama kuracja kremem bądź serum, może nie przynieść  oczekiwanych rezultatów, tym bardziej jeśli zmagasz się z problemem od wielu lat. Nowo powstałe grudki na naszej skórze, są stosunkowo łatwe do usunięcia. Jeśli jednak pomarańczowa skórka towarzyszy Ci już wiele lat, kurację kremami koniecznie musisz wesprzeć odpowiednią dietą i ćwiczeniami.
Dieta antycellulitowa powinna być lekkostrawna i niskotłuszczowa. Jedz 5 małych posiłków dziennie, pij dużo wody i świeżo wyciskane skoki. Unikaj produktów tłustych i przetworzonych oraz postaraj się ograniczyć sól, gdyż to ona zatrzymuje wodę w organizmie. Ćwicz regularnie! Już 30 minutowe ćwiczenia wykonywane 3 razy w tygodniu, sprawią że łatwiej będzie pozbyć się problemu cellulitu, a do tego poczujesz się bardziej atrakcyjna!

Podsumowanie

Walka z cellulitem to przede wszystkim mozolna i regularna praca. Musimy pamiętać, że krem bądź serum są jedynie wsparciem. Aby osiągnąć najlepsze rezultaty, musimy połączyć ze sobą wszystkie sposoby na redukcję cellulitu i być cierpliwym. Nagroda z pewnością warta jest wysiłku.

Więcej na ten temat tutaj: https://usunac-cellulit.pl/